Kent Konseyi’nden Vali Ahmet Zahteroğulları’na ziyaret

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka’nın da yürütme kurulunda yer aldığı Kent Konseyi Yeni Yönetimi, ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Bolu Belediyesi Encümen Salonu’nda, Bolu’nun sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıdan sonra yeni yönetim Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nı makamında ziyaret etti.

Bolu Kent Konseyi yeni yönetimi Nadir Garipoğlu Başkanlığı’nda ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka’nın da yürütme kurulunda yer aldığı Kent Konseyi, Bolu Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirdiği toplantıda Bolu’nun sorunlarını masaya yatırdı. Toplantıdan sonra yeni yönetim Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nı ziyaret etti.

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları,  yeni göreve gelen Bolu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Nadir Garipoğlu ile Yürütme Kurulu Üyeleri Sema Bostancı, Hüseyin İka, Uğur İlhan, Ercan Albayrak, Mehmet Özbey, Şevket Çatladı, Resmiye Kahruman, Kamil Yelki, Turgut Kalaycıoğlu, Hacer Aşık ve Harun Yıldız’ı makamında kabul etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Bolu Kent Konseyi Yürütme Kurulu Başkanı Nadir Garipoğlu, yönetimini Vali Zahteroğulları ile tanıştırırken yapmayı düşündükleri çalışmaları da aktardı. Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ise Bolu Kent Konseyi’nin yeni üyelerini tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

konseyy_1 konseyy_2 konseyy_3 konseyy_4 konseyy_5