Bolu’da Engin Noyan rüzgârı

Bolu Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin organizasyonunda geçtiğimiz hafta sonu Bolu’da Engin Noyan rüzgârı esti. Ünlü gazeteci yazar, iki gün boyunca gerçekleştirdiği konferanslar ile Bolulularla bir araya geldi.

Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından organize edilen programlar çerçevesinde ünlü Gazeteci Yazar Engin Noyan, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde ‘Film Okuyoruz’ ve şehir merkezinde ‘İslam Kardeşliği’ adlı konferanslarla iki gün boyunca Bolulu vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Abant İzzet Baysal Üniversitesi Pembe Salon’da ‘Film Okuyoruz’ adlı konferansta sevenleri ile bir araya gelen Engin Noyan, konferansa başlamadan önce salondakiler ile birlikte bir film izledi ve bu filmin üzerine konuşmalarda bulundu. İkinci gün ise Bolu Belediyesi Karaçayır Nikah Salonu’nda ‘İslam Kardeşliği’ adlı konferansta Bolulular ile buluşan Noyan, konferans çıkışı sevenlerine kitap imzaladı.

Engin Noyan (1) Engin Noyan (2) Engin Noyan (3) Engin Noyan (4) Engin Noyan (5) Engin Noyan (6) Engin Noyan (7) Engin Noyan (8)