İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti ile Bolu Kent Konseyi’nin yeni yönetimi ile bir araya geldi.

İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti ile Bolu Kent Konseyi’nin yeni yönetimi, sabah kahvaltısında bir araya gelerek, İzzet Baysal Şükran Günleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti ile Bolu Kent Konseyi’nin yeni yönetimi, sabah kahvaltısında bir araya gelerek, İzzet Baysal Şükran Günleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

İzzet Baysal Turizm Otelcilik uygulama otelinde Düzenlenen toplantıya İzzet Baysal Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Baysal, eşi Solmaz Baysal, Kent Konseyi Başkanı Nadir Garipoğlu ile yürütme kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) ve İzzet Baysal Vakfı’nın kurucusu, öncü sanayicilerimizden merhum İzzet Baysal’ın her yıl 10 Mayıs’ta kutlanan “Şükran Günleri” ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yeni yönetim ile tanışma fırsatı bulduğunu belirten İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Baysal, bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu şu sözlerle ifade etti. “Bilindiği gibi eskiden İzzet Baysal Şükran Günleri; üniversite, belediye ve valilik tarafından düzenleniyordu. Daha sonra alınan kararla bu yetki halkın katılımını arttırmak için Bolu Kent Konseyine verildi. Kent Konseyi de bu görevi çok başarılı yürütmektedir. Ben bugün yeni yönetimle tanışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum. Her şeyden önce “Şükran Günlerine” çok önem veriyorum. O güzel insan için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ben her yıl düzenlenen bu günden dolayı hepinize teşekkür ederek bir ricada bulunacağım. Bildiğiniz gibi şükran günlerinde İzzet Baysal Caddesi’nde şükran yürüyüşü yapılmaktadır. Bunun devam etmesi bizim için çok önemli. Sizin kararlarınıza sonsuz saygı duyuyorum ancak şükran yürüyüşünü ilelebet devam etmesini istiyorum” dedi.

kent-konseyi-baysal-ile-bir-araya-geldi

Kaynak : http://www.memleketimbolu.com