Kent Konseyi projeleri ve çalışmaları yerinde gördü

Bolu Kent Konseyi Başkanı Refik Özçelik ve yönetim kurulu, Bolu Belediyesi’nin çalışmaların ve projelerini yerine gördü.

Kısa süre önce gerçekleşen Olağan Genel Kurul’da göreve yeni gelen Bolu Kent Konseyi Başkanı Refik Özçelik ve 9 kişilik yönetim kurulu üyelerine Bolu Belediyesi’nin çalışmalarını ve projelerini yerinde görmeleri amacıyla bir gezi düzenlendi.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen tanıtım gezisi kapsamında; Konsey üyeleri Aşağısoku Mahallesi’nde bulunan şantiyedeki Kilitli Parke Taşı Üretim Tesisi, Beton Büz Üretim Tesisi ile Çaygökpınar Köyü mevkiindeki Taş Kırma ve Eleme Merkezi ile Kent Müzesi, Bebek Meyve Ormanı, Sera gibi farklı bölümleri gezdi. Bunların yanı sıra, tamamlanmasıyla birlikte Boluların deniz özlemini sona erdirecek Büyüksu Gölet Projesi’ni de yerinde inceledi.

Belediye çalışmalarını ve birbirinden önemli projelerini Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü sorumlusu Ayşe Atılgan’ın nezaretinde yerinde gören Kent Konseyi Başkanı Refik Özçelik ve yönetim kurulu üyeleri, ayrıca tamamlanmasıyla birlikte evlerdeki musluklara memba suyunu getirecek Karadere İçmesuyu Projesi, Arıtma tesisi ve diğer çalışmalar hakkında da bilgilendirildi.

YILMAZ, KONSEY’LE SERADA BULUŞTU

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, şehrin en önemli konuları arasında yer alan mevcut sanayinin taşınması ile ilgili Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen sunumun ardından Kent Konseyi üyeleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait serada bir araya geldi. Başkan Yılmaz, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ’ın da kendisine eşlik ettiği buluşmada, Kent Konseyi Başkanı Refik Özçelik ve diğer konsey üyeleri ile sohbet ederek gezi izlenimlerini sordu. Özçelik ve konsey üyeleri de Bolu’ya kazandırılan önemli projelerden dolayı Başkan Yılmaz’ı ve Bolu Belediyesi’ni tebrik etti.

Haber: Hakan KAPUCU / Foto: Ayşe ATILGAN

kent_konseyi_gezi_2 kent_konseyi_gezi_3 kent_konseyi_gezi_4 kent_konseyi_gezi_5