Şükran günlerinin vazgeçilmezi: Halk Yemeği

İzzet Baysal Şükran Günleri Açılış programının ardından bir halk yemeği gerçekleştirildi. Bolu Belediyesi önünde Bolu Kanatlı Sektörü ve Yukarı Çarşı’da çarşı esnafı tarafından organize edilen halk yemeğine Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, İzzet Baysal Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Baysal ve Vakıf Mütevelli Heyeti Üyeleri de katıldı.

İzzet Baysal Şükran Günlerinin vazgeçilmezi haline gelen ‘Halk Yemeği’ bu yıl da Şükran Günleri Açılış programının hemen ardından Bolu Belediyesi önünde ve Yukarı Çarşı’da gerçekleştirildi. Belediye önünde Bolu Kanatlı Sektörü ve Yukarı Çarşı’da çarşı esnafı tarafından organize edilen halk yemeğine Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz, AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, İzzet Baysal Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Baysal ve vakıf mütevelli heyeti üyeleri, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yukarı Çarşı’da bulunan Taşhan’da birlikte yemek yiyen protokol üyeleri daha sonra Yukarı Çarşı esnafına da ziyaret gerçekleştirdi.

Haber / Fotoğraf : Oğuzhan YALINIZ

halkyemek_1 halkyemek_2 halkyemek_3 halkyemek_4